The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

Spray Dryer Ekipmanları

Aktif . Yayınlanma Çevre Teknolojileri

2008 den beri Spray Dryer ekipmanları ve teknolojileri konusunda 30 un üzerinde uygulamamız bulunmaktadır.

1-Spray Dryer  lar için geliştirdiğimiz ‘Çamur Isıtma’ projesi ile Spray Dryerlarda %9-10 doğalgaz tasarrufu sağlanmış olup ,patenti Türevmak a aittir.Buna ek olarak Seramik fabrikalarında gerçekleştirdiğimiz ,Atık Isıların Spray Dryer larda kullanılması uygulaması ile  toplamda %51 e varan doğal gaz tasarrufu sağlanmaktadır.

2-Spray Dryer lar da bir çok  Wet Scrubber , baca gazı yıkma sistemi uygulamalarımız mevcuttur.

3-Spray Dryer ların  modernizasyonu  ,brülör değişimi ,sıcak hava üreteci  vb gibi  konularda  bir fiil gerçekleştirdiğimiz tahaaüt  projeleri bulunmaktadır.

4-Spray Dryer larda , kurutma prosesi  ve  doğal gazın yanması sonucu oluşan bacada ki suyun  geri kazanılması projesi patentli bir projemizdir.Projenin temelinde Spray Dryer ünitelerinde atmosfere gereksiz yere atılan suyun tekrar kullanılabilir hale getirilerek  ekonomik ve çevresel açıdan fayda sağlanması amaçlanmıştır.

5-Muadillerine göre %60 daha az doğal gaz tüketimi olan ‘Soğuk Sprey Dryer ‘ projesi ,şirketimizin patentli projesidir.Bu projede Spray Dryer çalışma sıcaklığı  250 C seviyelerine düştüğünden göz ardı edilemeyecek bir enerji verimi sağlanmaktadır.

6-Sprey Dryerlar da Siklon Sistemi ,Diffüzor değişimi ,Açı Ayarlı Düze(yeni tasarım),Spray Dryer otomatik yıkama sistemi (yeni tasarım),Sprey Dryer İmalatı   konularında da imalat ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com